Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rift nevű online mmo szerint...

Aramnd kérdése:

A Rift nevű online mmo szerintetek jó játék? érdemes e kipróbálni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ingyenes, szoval nincs veszitenivalod ha kiprobalod
2014. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meglepően jó játék főleg ingyen. Nem igazán van benne eredeti ötlet, legfőképpen lopott innen-onnan de igényesen van megvalósítva.
2014. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon jó, launch óta játszom.


A "lopott" ötletről annyit, hogy már hosszú évekkel ezelőtt gyakorlatilag mindent megvalósítottak mások akár MMO-kban, akár single playlerekben. Egyszerűen nem nagyon lehet újat mutatni.


Kényelmi, játékosbarát megoldásokban viszont úttörők szerintem!

2014. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából én nem rég kezdtem el, mivel nem vagyok hajlandó fizetni többet a Blizzardnak a WoWért. Mondjuk úgy hogy eddig az jött le hogy egy igényes wow clón, és ha jók a Raidek akkor azt mondom simán megérte. Viszont összességében hiányolom azt az epikusságot ami a történettel jött a WoWba, monduk a World eventek, és a meglepően segítő kész társaság kompenzálja jelenleg.


Illetve van egy egész jól megvalósított Item Shop, lényegében játék beli pénzért lehet venni item shopos pénzt amit elverhetsz millió felé.

2015. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!