Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A moly.hu-t hogyan kell...

A moly.hu-t hogyan kell használni/mi mindent tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, mert csak annyit tudok, hogy könyves oldal, meg vannak valami polcok,stb. regisztráltam is, csak nem tudom, milyen funkciói vannak, és azokat hogyan használjam. Hasznosnak tűnik, és jókat hallottam róla+ imádom a könyveket, és nagyon sokat olvasok. előre is köszi a segítséget!!!

2014. aug. 2. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Röviden a lényeg: itt tudod vezetni az épp aktuális olvasásaidat.


Bővebben: nagyon sok mindenre tudod használni az oldalt, illet sok funkciója van :)


Ez egy jókora könyves adatbázis, minden könyvnek saját adatlapja van, felhasználók tudják "csillagozni/értékelni az adott könyvet, idézeteket feltölteni hozzá, kedvencnek jelölni. A legtöbb könyv neve mellett ott van egy százalék szám, ami azt mutatja, hogy a moly felhasználók csillagokkal való értékelése alapján hány százalékra értékelték. Mondok egy példát, a Harry Potter könyvek szinte mind 90 vagy ennél nagyobb %-on állnak, ez azt jelzi, hogy szerintünk ez egy nagyon nagyon nagyon jó könyv :)


Minden felhasználónak van saját adatlapja, megadhatsz magadról egy két klasszikus infót, de nem kötelező. Itt látható, hogy az aktuális moly épp milyen könyve(ke)t olvas, vagy épp mi(k) a kedvenc könyve(i), szereplői, szerzői.


Van kívánsásglista és várólista rész is, ide tudsz felpakolni könyveket, pl. a kívánságlistára, hogy melyik könyveket szeretnéd megszerezni. Tudsz polcokat is létrehozni ha akarsz, pl. polcokra gyűjtheted az olvasásaidat éves vagy akár havi lebontásban, vagy bármilyen más tematikában, ahogy te szeretnéd, pl. "2014-ben olvastam", "szeptemberi olvasmányaim", "lovas könyvek", stb. amit szeretnél.


Vannak különböző zónák is, vannak közérdekű, segítségkérő, ötletelő zónák és vannak olyanok, amik mondjuk egy-egy könyv vagy szerző köré épülnek, pl. van Harry Potter zóna, Éhezők viadala zóna, Szent Johanna gimi zóna, de van Stephen Kingnek is zónája, vagy akár bizonyos országrészekben lakók. Igazából ez a rész olyan mint egy fórum.


Lehet könyveket cserélni illetve eladni/vásárolni is a többi molytól.


De nagyon jófejek a felhasználók és szinte minden korosztályból megtalálhatóak itt az emberek.



Huh, hirtelen ennyi jutott eszembe, de nagyon sokat lehetne még mesélni az oldalról :) Ha tényleg nagyon imádod a könyveket, akkor mindenképp közöttünk a helyed :) De ha lenen még kérdésed, akkor írhatsz privit is ha gondolod :)

2014. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!