Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell a Green Screen-t...

(én...) kérdése:

Hogy kell a Green Screen-t használni? Vagy mit kell hozzá letölteni?

Figyelt kérdés

Van zöld hátterem tudok előtte képet, vagy videót csinálni, csak milyen programot, vagy mit kell letölteni, ahhoz, hogy azt kiszerkeszthessem? Szóval azt nem tudom, hogy a zöld háttér helyett, hogy kell másik háttért berakni..

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 26. 02:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, és lehetőleg ingyenes programokat írjatok, ha lehet. Köszönöm.
2014. júl. 26. 02:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Ingyenes program ? ....Na persze. :)

PowerDirector, Sony Vegas. Egyik sem ingyenes, de ezekkel megoldható könnyedén.

2014. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azért azzal sokra megy, hogy töltsd le a vegast...

A vegason belül azért elég sok minden van, és kezdőként baromi nehéz megtalálni a green srreent.

Kedves (én...), ha letöltötted a sony vegast, akkor a "VideoFX" fülön belül a "Chroma Keyer" segítségével tudsz zöld/kék hátteret átlátszóvá tenni. Ha képet akarsz mögé tenni, azt egy új "Video Track" csatorna/sáv beszúrásával és az oda történő kép behúzásával tudod elérni. A "Video Track"-et legegyszerűbben a Ctrl+Shift+Q billentyűkombináció lenyomásával, vagy az "Insert" fülön belül az "(add) Video Track" segítségével tudod beszúrni. Ha egyéb kérdésed van a vegassal kapcsolatban, nagyon szívesen válaszolok a rethelyibalint@gmail.com email-címen. Sok sikert a vegas használatához!

2014. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. szept. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!