Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a gépemen mi lehet...

Nincs hang a gépemen mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

na elmondom hogy kezdödött elöször az xpn elment a hang de azt mondták hogy egy drivert kell letölteni és telepitettem a cdröl és jóvólt de másnap megin nem utána prrobáltuk visszaálitani a dátumot utána átrakatuk win 7 re 1 hónapja ott egy hangszoró jel és piros x van mellete akkor probáltuk frissiteni a drivert nem jó probáltuk minden hová bedugni a hangszórót az van ráirvaha rámegyek a hangszóró jelre hogy nincs csatlakoztatva fülhallgató vagy hangszóró és ha javitani akarok azt irja nem sikerült mert hobás az advs hti si vagy nem tudom mi és azt is irja hogy nem jo az ilesztö program na ha felveszem a hangeröt akkor csak zug a hangszóró meg ha a kábeleket neki nyom a gépnek akkor zug nem értem mi lehett a baj a gépemel

[11:02:26] Dexter: szoval ez a helyezt és nem tudom mi a baj



2014. aug. 1. 19:29
 1/2 anonim válasza:
A számitástechnika rovatba tedd fel a kérdés ,ott többen vannak ebben jártasak .
2014. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi van letöltve driverként? Én a Realtek HD Audio Managert használtam, nekem mindig bevált.
2014. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!