Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyszer csak elment a hang a...

Egyszer csak elment a hang a gépemen nem tudom hogy mit csináljak. Nemrég pár csepp víz ráment a hangszórórra de rá 2 hétre ment el a hang lehet valami köze hozzá? Elvigyem szakemberhez?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 22:22
 1/1 anonim válasza:
Hát az a pár csepp víz nem szabadna megártani neki(én egy tál madártejet ráöntöttem...). Velemi volt ilyen amikor azt hittem besz@rt a hangcucc, de kiderült, hogy anyám kihúzta és a mikrofon helyére dugta vissza, vagy olyan is volt, hogy a jobb alsó sarokban lévő hangszóró ikonnál a keverőnél le volt véve a hang... ha egyik se akkor hívhatod a szakembert.
2014. júl. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!