Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit ér ez a...

Szerintetek mennyit ér ez a Steam fiók?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 28. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Steam fiokot lehet eladni?
2014. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2 Forintot adok érte. És jófej leszek, felfelé kerekíthetünk 5-re.
2014. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok értékes játék nincs rajta, amiért valaki sokat fizetne.

Cs:Go az most 8€, Terraria 10€, a többi összesen ér ennyit kb, 6-8 000 FT a maximum, de ez nagyon a teteje.

2014. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pár nappal ezelőtt volt egy ugyanilyen kérdés. Ugyanazt a választ tudom adni:

A Steam account NEM értékesíthető mivel nem a te tulajdonod. A Steam account a Valve tulajdona így minden ehhez hasonló "kereskedelem" azonnali ban-t és akár büntetőjogi eljárást is eredményezhet.

(Forrás: Steam subscriber agreement; az a 'baromság' amit ki kell pipálni hogy elolvastad, elfogadod)

Ezeken tudomásul vetted és még mindig el akarod adni az accountod: [link]

2014. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegyük fel eladtam azt hogy derítik ki?
2015. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IP címmel be lehet mérni a helyváltozást, ezzel egyidőben megváltozik a regisztrált email, jelszó páros, teljes hardver változás, valószínűleg a profilt is módosítja az új tulaj, régi barátok eltűnnek,...

Rengeteg módja van ennek kiderítésére utána meg egy email hogy igazolja a tulaj magát és kiderül hogy itt nincs minden rendben.

IP minden bejelentkezésnél 'nyomot' hagy, a hardvert is nézi a Steam, jelszó-email egyértelműen megvan mindig a Steamnél és a profilokat is pár hónapig jegyzik (névváltozás, barátlista, stb.) a csalók miatt (névváltoztatós hack (aim de nevet vált kill után), trade csalók,..)

2015. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég ha ADSL netem van és veszek egy új gépet, változik az ip-m minden 24 órában, sőt több 100-an használják ugyanazt az ipt, mint én, ezentúl változik a MAC-em is, mégsem vagyok csaló, szóval ez kevés a bizonyításhoz. A barátlista változása már más tészta, ha valaki hirtelen törli az összes barátját és cserél emailt, az már gyanúsabb, de én is vettem már steam accountot és sose derült ki, nem eszik ezt olyan forrón.
2015. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!