Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek mit csináljak ha...

Kaloszai kérdése:

Szerintetek mit csináljak ha egy ilyen üzenetet kapok a steam támogatás-tól?

Figyelt kérdés

Elképzelhető, hogy más is hozzáfért ehhez a fiókhoz.


A Steam Támogatás azt gyanítja, hogy valaki más is hozzáfért a fiókodhoz. Biztonsági óvintézkedésként átmenetileg korlátoztuk a fiók módosítását. Lépj kapcsolatba a Steam Támogatással, hogy segíthessünk.



Hogyan szerezd vissza a fiókod hozzáférését:


Lépj kapcsolatba a Steam Támogatással, és egy munkatársunk ellenőrizni fogja, hogy te vagy a fiók tulajdonosa, majd visszaállítja hozzáférésed. Elképzelhető, hogy bizonyítékot kell felmutatnod a fiókodon levő játékok vásárlásáról, vagy a fizetési mód birtoklásáról.


További információk elérhetők itt: Eltérített Steam fiók visszaszerzése, Fiókbiztonsági javaslatok.



A fiók lehetőségei korlátozásra kerültek, amíg a tulajdonos vissza nem nyeri irányítását.


A vásárlás, ajándékozás, csere, cd-kulcs aktiváció és a hozzáférés a Steam Közösséghez letiltásra került.


(Már a steam támogatáson küldtem üzenetet nekik és jelszó-t is változtattam)



2014. jún. 7. 11:24
 1/2 anonim válasza:
Változtasd meg a jelszót !
2014. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oda irtam az aljára hogy már változtattam.
2014. jún. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!