Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért 40GB-os a Windows mappám?

Miért 40GB-os a Windows mappám?

Figyelt kérdés

Windows 8.1 Pro van a gépemen.

128GB-os SSD-t használok, ami nem túl nagy, de kéne még egy kevés hely rajta, így gondoltam szortírozok.

Ekkor láttam meg, hogy kb 39GB a Windows mappám.

[link]

Nézegettem és a Temp mappában találtam pár "kisebb" fájlt.

Ezeket törölhetem, vagy szüksége van rá a windowsnak?



2014. júl. 27. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szemrebbenés nélkül törölhetsz bármilyen tmp fájlt.

A C partíción csak a windows van? 40 Gb csak akkor kell neki, ha nagyon sok és terjedelmes program van feltéve. Nézd meg, takarítás után mennyi hely szabadul fel. Talán le lehet csökkenteni a méretét, s a másikat növelni.

2014. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem csak windows van

de csak a windows 39,6GB

a C tulajdonságokba azt írja 70,7GB foglalt, kijelöltem mindent a C-n és csak 58,2GB-ot ír foglaltnak.

Ez hogy lehetséges, amikor bekapcsoltam a Rejtett fájlok és mappák mutatása opciót?

2014. júl. 27. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezen a rendszeren ugyanígy jártam, és csodálkoztam amikor a Google mappát megnyitva 25 giga térképfájlt találtam, mert a Google Earth odamentette a látogatott helyek puffereit. Szal ezt is megnézheted esetleg.
2014. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!