Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Okozhatja mindezt egy rossz...

Okozhatja mindezt egy rossz videokártya?

Figyelt kérdés

Számítógépem amikor bekapcsolok kis kék mini négyzetek jelennek meg a írások alatt,mikor továbbmegy a bekapcsolódás fekete alapon kis négyzetek jelennek meg majd eltűnnek a gép elindítja magát mégegyszer és kijön,hogy válasszak,hogy Windows normál modu indítása,csökkentett mód csökkentett mód hálózattal,csökentett mód hálózattal belépek és úgy újra indítom a gépet bejön és mint ha mi sem történt volna jó a számítógép.


Elötte néztem videót és elkezdett villogni nem reagált semmire sikerült kikapcsolnom ( kinyomtam ) meg pc játékkal játszottam és ugyan ezt csinálta... majd a fent írt mondon sikerült "megcsinálni"


Windows xp van rajta.


Elnézést a helyesírási hibákért.


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 26. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Videokártya memóriahiba okozhat ilyet.
2014. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!