Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A videókártya a rossz vagy...

A videókártya a rossz vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy amd radeon hd7750 2gb ddr3 mas videókártyát a régi geforce 9500 gt 1gb helyére a céljából,hogy tudjak játszani Battlefield 3-mal.Nos nagy nehezen beüzemeltem de még a windows-t is újra kellet raknom mert egy rakat hibaüzenet halmozódott fel a driver telepítések következtében.Na és most ott tartok,hogy egy játékkal sem tudok játszani pár perc után midnen játékom kifagy,a régi videó kártyámmal is jobb volt a BF3 mint evvel.A BF3 Direct X hiba miatt dob ki összes lehető megoldást kipróbáltam de nem segít.És a régi Dekaron játék is lefagy pár perc után.Mit tegyek ?Ráköltöttem egy rakat pénzt és sokkal rosszabb lett a gépem mint volt.A videókártya váltás előtt természetesen semmi hasonló probléma nem volt a géppel.
2014. jún. 13. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A windows telepítés előtt le lett formázva minden? Milyen windows-t használsz? A legfrissebb videokártya drivert tetted fel?
2014. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
D meghajtót meghagytam de cask mert ott voltak a mentett dolgaim de a C-t leformáztam igen. Win 7 64bit es eddig 32 volt azt hittem az a problémája.A legújjabb driver van fennt először a CD-n találhatót raktam fel,utána a 14.4 et és most a 14.6 bétát de egyik sem jó.Egyszerűen pár perc játék után megáll a kép és kilép,sőt az előbb kékhalált is kaptam.
2014. jún. 13. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
A D meghajtón voltak a játékok? Ha igen, azokat is külön újrakellene telepíteni.
2014. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A játékot az újratelepítés után újra le is kellet töltenem szóval nem annak van baja.Nem tudom lehetséges-e,hogy nem kompatibilis a videó kártya a gépemmel talán túl új neki vagy nem tudom.
2014. jún. 13. 16:11
 5/7 A kérdező kommentje:
A gyári 850mhz órajelet kellet vissza tenni 825 re és máris jó lett :)
2014. jún. 14. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Pfff.... én visszaküldeném. Mi a kártya neve pontosabban? Gigabyte-os? Azokat szokták úgy túlhúzni h néha már nem is bírja a kártya. Csak h megjegyezzem h az tényleg egy kerülendő márka.
2014. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen gigabyte de most már rendesen működik.
2014. jún. 14. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!