Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Photoshop (CS6) érintőképernyő...

Photoshop (CS6) érintőképernyővel. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, vettem egy érintőképernyős tabletet, azt remélve, hogy majd működni fog vele a photoshop (...)

Ha bedugok egy egeret, akkor tökéletesen működik vele, eddíg semmi gond, csakhogy a tapizásra nem igen hajlandó megfelelően reagálni...

ki tudok vele választani pl egy réteget, meg tudom nyomni a gombokat, de a munkafelületen semmire nem vagyok képes jutni...

tehát ha pl ecset eszküözzel akarnék húzni egy vonalat, akkor csak úgy működik, hogy a képernyő széléről indítom az ujjam, vagy a bedugott egér bal egérgombjával egyszerre nyomom meg a képernyőt és tartom a gombot, akkor húzhatom az ujjam, de ez meg baromság :/

Azt olvastam, hogy az adobe a microsoft egy api-ját nem fogadta el, ezért csak a k**** drága wacom féle érintőképernyőt lehet használni...

de ha ez a dolog így van, nincs valami driver, api, dll, esetleg program ami ezt kiküszöbölheti?

Teszem azt egy crack féle amit csak be kell teni a photoshop mappájába, vagy valami program, amivel pl a kontrollereket lehet 'billentyűzetté hamisítani'

ami úgymond átveri a gépet, mintha egér lenne?

mert így eléggé pénzkidobásnak érzem a dolgot...

jóformán csak erre a célra vettem :/

(Asus Transformer Book T100, win8.1)


2014. júl. 23. 14:34
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Nézd meg hátha van újabb érintőképernyő illesztőprogram. (esetleg BIOS, de azt nem hiszem)

[link]

2014. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alapból nincs támogatva, nem csak ennél a gépnél, hanem rengeteg olcsó/ drága gépnél,

pl a sony vaio tap... meg egyéb 80-690 ezerig terjedő skálán...

2014. júl. 23. 18:41
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Ezt próbáltad? TouchMousePointer:

[link]

2014. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CspCsj ***** válasza:
Az előzőt benéztem, megtévesztettek a képek. Nem jó.
2014. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Illetve ha megnézed a bemutató videót akkor a teljes képernyős módban talán működhet. Egy próbát megér.

http://www.youtube.com/watch?v=RmTXifPu67k

2014. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát először azt hittem baromság, de teljesképernyős módban talán működhet, köszönöm szépen, egyelőre megteszi, remélem azért lesz majd jobb megoldás is, de mindenesetre ez is hasznos köszönöm!!!
2014. júl. 23. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam,

körülményes volt beállítani, de úgy-ahogy működik :D

köszönöm

2014. júl. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!