Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » , , A telepítő észlelte, hogy...

, , A telepítő észlelte, hogy a The Sims3 31.50. 056 verziója már telepítve van. " Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
,,A telepítő a The Sims 3 (1.0.631)egy korábbi verzióját telepíti. Mielőtt telepíti ezt a verziót,távolítsa el a korábbit" Már mindennel próbáltam letörölni a játékot és nincs is fent már, csak az ikonja de az is a programok eltávolításánál, ha rámegyek ott hogy eltávolítás akkor azt írja, hogy győződjek meg arról, hogy befejezett minden előzetes telepítést és bezárta a többi alkalmazást.Ha a hiba továbbra is fennáll vegye fel a kapcsolatot az értékesítővel". Tippem nincs mit kéne tennem. Kérlek segítsetek !

2014. júl. 16. 19:42
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Esélyes, hogy a korábbi telepítés nem szabályosan lett eltávolítva, emiatt az oprendszer "emlékszik" rá.

Távolítsd el manuálisan a valószínűleg ott maradt mappá(ka)t, majd futtass egy registry tisztítót: [link]

Ezután, amikor már eltűnt minden nyoma a réginek, nem lesz ilyen probléma.

2014. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sikeresen megoldottam! :)
2014. júl. 17. 21:52
 3/4 Szeiler bence válasza:
Nemkem sem működik de nemtudom eltávolitani segits léccives ugyanezt irja ki és a programot amit a Élajos irt azt is letöltöttem de nemtudtam eltávoltiani Segits!!!!!!
2015. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

A "Programok" mappában keress olyat, aminek a neve a nemrég eltávolított programra utal. Ezeket töröld (a lomtárból is). Esetleg a keresőbe beírva a program nevét, találhatsz még továbbiakat, ezeket is töröld.

Ha ezzel végeztél, ezután futtasd le a Registry tisztítót.

2015. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!