Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujgsm-ről vásárolt termékek?

Ujgsm-ről vásárolt termékek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy telefont de én kényes vagyok ilyen téren. Beütöttem azt a telefont amit szeretnék megvásárolni Samsung galaxy s5-t :) árukeresőből láttam az ujgsm oldalát ahol elég kedvező áron van, bár vannak kételyeim.

1. Hogy lehet az hogy még máshol 210ezer forint a telefon pl media markt vagy edigital itt csak 140

2. Új telefon-e vagy csak használtról van szó mert akkor teljes mértékben megértem hogy csak 140.

Segítsetek kérlek a leges legfontosabb hogy megéri e onnan vásárolni mert megoszlanak a vélemények és hogy új a telefon nem pedig használt.



2014. júl. 20. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figy, a telefont megkapod, ami valószínűleg új is, de a gari az sz@r. Azért írtam h valószínűleg új, mert több ilyen sufni gsm boltnál volt már rá példa, h használtat adtak, vagy éppen szolgáltatóit (azaz Tmobilos vagy vodás), ami függetlenítve van.

A másik probléma a garancia. Ezekre nem hivatalos garancia van, pont azért is ilyen olcsó. Ha történik vele vmi, b.hatod, mert a fejedre fognak sz@rni a boltban a bolti garanciáddal. Tehát a te helyedben én nem venném meg, és ismerőseid körében is csak óvatosan vásároljanak ilyen gsm boltokból.

Esetleg ha van még plusz pénzed, az Expansys.hu-ról tudsz rendelni 175ért, ott 2 év gyári garanciát kapsz, + mivel online rendeled, ha nem tetszik, vagy vmilyen problémája van, 14 napod van az elállásra, és visszakapod a zsédet

2014. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős anno sokat szenvedett bolti garanciás készülékével (nem itt, XXL-nél). Nem akarták neki érvényesíteni a garanciát, hazai Samsung elhajtotta. Végül több hét után azért sikerült megjavíttatnia Samsungnál (bolt közbenjárására), viszont addig sok telefonálás/mászkálás/idegeskedés volt a háta mögött.

#1 szerintem mindent leírt, amit érdemes. Talán annyit jegyeznék még meg, hogy sokszor távol-keleti piacokra szánt készülékekről van szó (csak felerőszakolják rá a hazai szoftvert), így egy hivatalos szoftverfrissítés után könnyen lehet, hogy elbúcsúzhatsz a hazai nyelvtől.

2014. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ott Újonnan adják vagy ugyan úgy használtan
2014. júl. 20. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, Expansysnál új készülékek vannak, gyári szoftverrel (tehát nem berhelt)
2014. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!