Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kerülnek többe az apple...

Miért kerülnek többe az apple store-ba vásárolt termékek ft-ban mint dollárban?

Figyelt kérdés

Megvettem az angry birds-öt 0.79centért, telefonon jön az sms 500vmennyit szedett le, leszedtem egy másik progit ugyanennyiért annál már 630volt:S

Hogy lehet ez?


2011. júl. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tippek (nem használok apple storet, de más amcsi oldalakról már rendeltem):

1. Nettó árak vannak kint, te meg bruttót fizetsz (technikai termékeknél gyakran van)

2. USD-HUF árfolyam ingadozás (ez még nem ad magyarázatot a 3x-os árra)

3. Apróbetűs részben nem olvastad el, hogy ha Mo-ról rendelsz, extra költséget számol fel az apple store

4. a bankod számol fel külföldi internetes vásárlás miatt extrát.

2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én arra gondolok, hogy vannak banki, utalási költségek is, a posta sem ingyen visz pénzt innen-oda...
2011. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem a 4. lesz...

vagy az is lehet hogy azért ilyen drága mert mastercardom van és az euró alapon számolják, míg a vizát dolláron.

azért kicsit szemétség hogy 400-ftokat számolnak fel néhány centes dolgokra is

2011. júl. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!