Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a gépem, mi lehet a...

Nem indul a gépem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szóval,vettem egy alaplapot és àtpakoltam bele mindent. Màr nem egyszer csinàltam ilyet úgyhogy szerintem jó helyre dugtam mindent.


Az első indítàsnàl valami szikràzott és égett szag volt. Most amikor indítom felpörögnek a ventik,de se kép se hang.


Otthon tudom orvosolni a probémàt? Vagy szervíz lesz belőle?



#hiba #Gépösszerakàs
2014. júl. 18. 07:49
1 2
 11/16 csacsi2 ***** válasza:
Amennyiben megvan a garancialevél ki kell cseréljék!
2014. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
E-mailben kaptam valamit. És ez hogy működik?írjak emailt pcx eseknek? Vagy hívjam fel őket?
2014. júl. 18. 10:20
 13/16 csacsi2 ***** válasza:

Valamit csak írnak a levélben ,de keressgélj az oldalukon:

[link]

gondolom itt:

[link]

2014. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen sokat segítettél!

Azért elviszem délutàn,ha nem tudnak vele mit kezdeni akkor írok a pcx nek. Ha kívàncsi vagy mi volt az info boltba akkor leírhatom.

2014. júl. 18. 10:32
 15/16 csacsi2 ***** válasza:
Persze írd le, de én cseréltetném, valószinü ők is ezt mondják, ha közlöd velük, hogy garis!
2014. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kicsit késtem a vàlaszadàssal.

Szóval, az alaplapot ott se hagytam mert egyből mondta hogy kuka..

Megpróbàlom gariztatni.

A VGA-t otthagytam hàtha tud vele kezdeni valamit.

2014. júl. 19. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!