Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy most...

Miért van az, hogy most vettem új laptopot, internetszolgáltatót is cseréltem, mégsem megy olyan jól a World of tanks a gépen?

Figyelt kérdés
Általában úgy 30 fps-sel megy a wot, de néha leugrik 10-15 fps-re, és a ping is elég magas, normál esetben 120-150 körül mozog, de néha megugrik és elérheti akár a 300-at is! Ráadásul néha be is laggolok. Nemrég cseréltem le a gépet is, egy teljesen új Dell Inspiron 3537-est vettem, mégse lett sokkal jobb a játék minősége. Mitől lehet ez???
2014. júl. 16. 16:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még valami, van valami mód a ping csökkentésre? Mert az fps már jó, de a ping Továbbra is viszonylag magas.
2014. júl. 19. 15:15
 12/15 CspCsj ***** válasza:

Meg kell próbálni a gépet a router kiiktatásával közvetlenül a bejövő vonalra rákötni. Ha ott sem jobb a ping akkor sajnos messze vagy az alközponttól, vagy a szolgáltató hálózati eszközei nem a legmodernebbek/túlterheltek.


Ha csak az adott játék generál adatforgalmat (vagyis pl. nem törrentezel agyba-főbe), a ping sajnos észrevehetően nem javítható.


Mobilnetes kapcsolatoknál az 500 feletti sem ritka, így ilyen játékokra nem igazán alkalmas.


Milyen egyéb szolgáltatók jöhetnek szóba arrafelé?

2014. júl. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Általában nem torrentezek játék mellett, ha játszok csak az fut. Kb. két hete cseréltünk szolgáltatót, addig t-home internetünk volt. azt nagyon nem szerettünk, 10 mega volt a csomagban, de abból 1, max. 2 jött csak le. Most egy viszonylag új szolgáltatót, a contact netet próbáltuk ki. Lényegesen jobb, 6 megából 6 lejön (néha csak 4 vagy 5, de ez ritka). Lehet, hogy attól van a ping, hogy a t-home-s net kábelnet, a contact net meg mikrohullámú net?
2014. júl. 20. 10:31
 14/15 CspCsj ***** válasza:
100%
Igen, sajnos a vezetéknélküli netkapcsolat, minél nagyobb a távolság vagy nagyobb a terheltség, annál rosszabb. Ráadásul a rossz légköri viszonyok nagyban ronthatják, pl. esős, felhős idő... Ilyenkor is próbáld mérni.
2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha vihar van vagy az eső, akkor szinte élvezhetetlen lesz a játék. :(
2014. júl. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!