Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megoldható a Windows 7 mellé...

Megoldható a Windows 7 mellé a Vista telepítése?

Figyelt kérdés
Sokszor összeomlik a Windows 7-em, és szükségem volna egy másik operációs rendszerre is, amely segítségével helyre tudnám hozni a néhai win 7-es összeomlásaimat. A Win7 mellé lehet Vistát telepíteni? Nem fog összeakadni?

2014. júl. 7. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél fel Professional-t a Win7-ből, ah nem az van fent.
2014. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mellé nem tudsz, csak külön partícióra.

És hogy hozod helyre az összeomlásokat? :D

2014. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Felejts el a win 7 et perszehogy összeomlik mert egy nagy Fos sz@r az egész windows 7. Tudod a ceo szerint szombathelyen jó a win 7 de nem. Nekem fenntvolt a gépemen letöltötverzió sokat szivtam wi 7 el és nagyon ocsmány a kinézete is. Win 7 nél még a vista is jobbnak mondható. amig nemvolt windows 8.1 vistát használtam most windows 8.1 em van próbáld ki te is azt a vistával már sok program nem kompatibilis és az Xp t se probáld az is elavult. Mik a géped adatai ? windows 8.1 rendesen fog dolgozni nemfog összeomolni
2014. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
A win7 jó, a 8/8.1 szar.
2014. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajánlanám az Ubuntu Linux-ot, de ha mindenképp nem, akkor telepíthetnéd pl. USB-re a Vistát. A boot menüben pedig kiválaszthatod, hogy honnan szeretnél bootolni. Bár ha a Vistának nincsenek összeomlásai, mért nem rakod fel azt?
2014. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, te ubuntu használó vagy? Nekem csak szükségem van egy stabil rendszerre, ami nem fut mindig kékhakálba, mint a 7 nekem. Főleg Microsoft Office-on dolgozom. A Vistát egyik ismerősöm ajánlotta.. meg azt mondta, hogy lehet mellé telepíteni. Oprendszert pedig csak oprendszerről lehet rörölni.
2014. júl. 9. 16:58
 7/10 A kérdező kommentje:
törölni*
2014. júl. 9. 16:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 9. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Ubuntu elég stabil, és az Office is elérhető rá, ha jól tudom.

Ha csak azt használod, akkor inkább Ubuntut tegyél rá.

2014. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó. Megy a zöld jel.
2014. júl. 9. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!