Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Uj acer laptopomon (v5 552g....

Uj acer laptopomon (v5 552g. ) input linux van csak és szereztem egy pendriveot amin van windows (másszoftverrel) és azt szeretném feltelepíteni a linputlinux helyére! Megoldható?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a BIOSban bekell állítani (közben bent kell hogy legyen a pendrive)hogy pendriveról bootoljon! de ha bedugom a pendriveot és úgy kapcsolom be az új gépemet akkor előjön az acer flirat majd sötét lesz a képernyő majd megint acer felirat és ez így megy tovább még kinem húzom a pendriveot! aztán ha sikerül pendrive nélkül belépnem a biosban nemtudom mit állítsak át hogyan!

van olyan menü hogy boot gondolom az kéne de ott olyanok vannak hogy usb hdd meg usb fdd meg ilyesmik! nem tom mit állítsak át hogymert aztsem tudom mit nyomjak!

tehát nekem igazából az a gondom hogy tulajdonképpen az új notebookomon nincsen op rendszer csak ilyen izé input linux ami meg nem használható normálisan!


2014. máj. 19. 16:51
 1/7 Tengor ***** válasza:
Volt már a pendrive-val telepítve másik gép?
2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
náéam igen!
2014. máj. 19. 18:42
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem már igen nem tom miért így irta az előzőt!
2014. máj. 19. 18:48
 4/7 Tengor ***** válasza:
Pontosan ezzel a pen drive-val volt-e már!
2014. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem!
2014. máj. 19. 19:00
 6/7 Tengor ***** válasza:
Próbáld olyannal, ami biztosan bootolható! Valószínűleg az lesz a gond.
2014. máj. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi majd szólok :) mire mentem!
2014. máj. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!