Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Géptakarítás után bekapcsolási...

Géptakarítás után bekapcsolási probléma?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy kitakarítottam a gépem belsejét, mert már elég poros volt. Finoman, ecsettel szedtem le a kényes helyekről a port, szóval nem ősember módjára. Miután végeztem, azonban nem kapcsolt be a gép. Elindítom, felpörög az összes ventillátor, hang alapján a vinyó is, de nem küld a monitornak képet. Több monitorral próbáltam, de semmi. Reset esetén leáll a gép, majd amikor már majdnem teljesen megáll a proci ventillátora, újraindul. A power gomb viszont leállításra alkalmatlan, mert nem reagál rá.


Szóval nem küld jelent a montiornak, a bekapcsolási pittyenés is elmarad. A gép belsejében nézegettem a kábeleket, néhányat kihúztam, majd újra bedugtam, mondván hátha kihúzódtak, de még mindig ugyan azok a tünetek.



2014. júl. 6. 16:01
 1/3 kata kata ***** válasza:
Pedig az ecsettel valamit elmozdítottál.Nézzél rajta végig ahol csak járt az ecset.Én ősember módjára szoktam tisztítani kompresszorral.Nem volt a 2 év alatt semmi gond vele.:)
2014. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, van-e hozzá bármi köze, vagy csak az, hogy a gombelemet kivettem 1 kis időre, de az egyik ram ki-berakása után műxik. Habár a BIOS nullázva lett, ami kisebb fejfájást okoz, de legalább ingyé' megúsztam. :D
2014. júl. 6. 17:15
 3/3 kata kata ***** válasza:
Beállítod az órát vagy a biosban vagy az op.rendszerben.Csináltál egy cmost azzal,hogy kivetted az elemet egy időre.Nem gond.Lényeg,hogy működik:)
2014. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!