Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVI csatlakozó miatti felbontá...

DVI csatlakozó miatti felbontás probléma. Ötletek?

Figyelt kérdés

Eddig átalakítóval használtam a monitort. DVI-->D-SUB

Viszont most DVI kábellel kötöttem össze a monitort mert lehetőségem nyílt rá. Így viszont azt istennek se akar 1360×768-ban szép képet adni mivel kicsi(tehát körben fekete szélek maradnak). Csak 1920×1080-ban fér a kép a monitorra. Erre nincs valami megoldás? Nem akarom azt az átalakítót használni mert nem szép a kép játék közben. A VGA-n pedig már nincs D-SUB lehetőség.


2014. júl. 5. 21:57
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Hát két lehetőség van:

1. Normális a monotorod, a menüben beállítod, hogy mit kezdjen a saját felbontásánál kisebb bejövő képpel.

2. A videokártya driverében nézel szét, elvileg digitális kimeneteknél állítható az 1:1 pixel arány, amikor is teljesen ki kéne töltenie a képet.


Konkrétan nem írtad mekkora a valós felbontása a monitornak.

2014. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
full hd-s a monitorod minek akarod kisebb képfelbontáson használni mikor a natív a legszebb.. akkor vettél volna kisebb monitort szerintem és nincs ilyen gondod .
2014. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első!


Másodiknak: nem szeretem, hogy ilyen apró minden FullHD-n. 1360×768-as felbontásban pont jó számomra minden.


Amúgy egy HKC 2219a monitorról és egy Gigabyte HD7850 2GB OC VGA-ról van szó.

2014. júl. 5. 22:16
 4/5 Komplikato ***** válasza:

OFF:


"Másodiknak: nem szeretem, hogy ilyen apró minden FullHD-n."


Tudod ezt az "apróságot" NORMÁLIS oprendszerek kb. 20 éve megtudták oldani, míg az MS már a Vista, W7, W8 vonalon túl van és FHD felbontás fölött még mindíg nem működik.

Bezzeg egy meze Commodore Amiga a 80-as években vagy PC-n egy BeOS 15 éve simán vette a kanyart.

2014. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszod, most már minden ráfér szépen 1360×768-ban a képernyőre.
2014. júl. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!