Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitség, nem működik rendesen...

Segitség, nem működik rendesen a Windows a leptopomon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van és valamikor nem volt a google chromenál tálca, most már nem látszik sehol se a tálca se a programok az asztalon, pedig nem csináltam semmit. benyomtam minden gombot és bejött a skype, onnan tudtam csak átmenni az internetre, a start gomb se működik, lehajtottam a leptopom képernyőjét aztán bekapcsoltam, a windows szerencsére megmaradt. valaki tud segiteni?

2014. júl. 4. 13:52
 1/2 A kérdező kommentje:
ha jobbklicket nyomok akkor se működik semmi
2014. júl. 4. 13:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk indítsd újra...

mivel a gép nem fagyott ki teljesen így azt javaslom nyomj ctrl+alt+delete kombinációt. így van lehetőséged újraindítani. továbbá lehet elég, ha nyitsz egy feladatkezelőt (szintén az előbbi módon) és ott a file->új feladat menüpontot választod, majd beírod hogy "explorer" idézőjelek nélkül

2014. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!