Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék nyomtatót vásárolni,...

Szeretnék nyomtatót vásárolni, de nem vagyok otthon ebben a témában. Milyen nyomtatót javasoltok?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra, többnyire fehér-feketében nyomtatnék. Szeretném olcsón cserélni patront. A nyomtatás minőségének nem kell tökéletesnek lennie. Inkább olcsón szeretnék sokat nyomtatni.

2014. júl. 4. 08:31
 1/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha sokat szeretnél nyomtatni, akkor érdemesebb lézert venned. Én samsung ML2010-t és HP 6L-t használtam évekig tonercere nélkül, csak töltéssel. Így egész olcsó volt.
2014. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kálmix ***** válasza:

Lézer lesz a nyerő.

A tintasugarasokkal csak a szívás van szerintem. Én is vettem régebben egyet, de méregdrága már bele a színes patron (lexmark)

Viszont a bátyám jobban megszívta egy canonnal, mert 2 csere után a 3. patron úgy beszáradt, hogy dobhatták ki a gépet! Lézerrel ilyesmi nem fordulhat elő.

2014. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképp lézert fogok venni.
2014. júl. 5. 08:54
 4/7 pinkpancser ***** válasza:
Ha netán szines lézer mellett döntesz, akkor arra figyelj, hogy szinenként legyen cserélhető a toner.
2014. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lézer? Egy toner annyi bele mint egy egész tintasugaras nyomtató.

Nekem bevált a tintasugaras. Az Epsonomba 300 ft a patron darabja, szóval nagyon olcsó és szépen is nyomtat, színeset is. Canon nyomtatóm is van, abba 2000 ft a patron, és nem is nyomtat a legszebben. Szóval én Epsont ajánlok, érdemes úgy venni hogy előtte megnézed mennyibe kerül a patron hozzá.

2014. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. júl. 8. 13:25
 7/7 pinkpancser ***** válasza:

5#, 3000-ért lehet venni port és nekem elég volt majdnem egy évre havi 3000 oldal nyomtatása mellett (magát a tonert nem cseréltem). Belerakni (műszaki ember vagyok) nem nagy dolog. Beszáradni nem fog, nyomtatófejbe se ragad bele, a szivacsot se fogja átáztatni és ha kell, másik nyomtatóhoz is tudom használni.

A 300-as patron hány oldalt tud?

2014. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!