Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki 10 percenkén...

Gabor180601 kérdése:

Miért kapcsol ki 10 percenkén a laptopom?

Figyelt kérdés
esetleg már az akkumlátor nem bírhja? ja töltőn van.. elég meleg az alja is levegőzik rendesen pedig..
2014. júl. 2. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami baja van. Az enyém sosem csinált ilyet.
2014. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
CoreTemp-pel mérd meg a cpu hőmérsékletét.
2014. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi most tovább bírja...erre énis gondoltam hogy valami baja van...
2014. júl. 2. 23:10
 4/8 A kérdező kommentje:

letöltöttem low:61 fok

high: 70 fok

load:2-3-4-5-n ugrál.. nem értek ehhez a programhoz tudnál segíteni?

2014. júl. 2. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a cpu túlmelegedése miatt kapcsol ki, akkor abban a pillanatban a pillanatnyi (első érték) megközelíti, meghaladja a Tj.Max értéket (80-90 fok).


Ezen "megemelés" (laptophűtő), teljes portalanítás, újrapasztázás (inkább szervízben) segít.

2014. júl. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezt vidd el szervizbe ha nem értesz hozzá. Igazából nem egy drága mutatvány.


Csak egy jó tanács: Lehetőleg minél hamarabb vidd el szervizbe, mert hosszútávon nem nagyon tesz jót neki az ha folyamatosan ilyen magas hőfokon jár.

2014. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De lehet egyszerűbb oka is...fújasd ki egy kompresszorral aztán ha még mindig fennáll a hiba akkor szakember vagy ha nem ér annyit,esetleg idejétmúlt akkor csere.
2014. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Nekem a por miatt nem hűtött rendesen, egyszer kifújtam utána megint hibátlanul működött.

2014. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!