Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha alvó modon hagyom a laptopo...

Ha alvó modon hagyom a laptopom mert átálitottam a laptopot hogy ha lecsukom ne hibernált modon van hanem Alvó modon ugy sem megy tönkre a laptop vagy valami?

Figyelt kérdés

Amm kösz a választ az elözö kérdésemre...:)


Mostani kérdést azért akarom igy mert van egy torrent oldal ahol warnt kaptam és ha seedelem az összes torrentet akk leveszi a warnt a tulaj.



2014. jún. 30. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem megy tönkre, de több áramot fogyaszt. Ilyenkor egyébként minden program futása leáll a kritikus rendszerfolyamatokat kivéve, azaz nem fog a torrented seedelődni.
2014. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha alvó módban tönkre menne a laptop, akkor nem találták volna ki az alvó módot.


Megjegyzés:

Alvó módban szipkázza az aksit, ellentétben a hibernálással. (Viszont persze gyorsabb az elalvás/ébredés.)

2014. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ja bocs az nem alvó mod mert

úgy raktam be beállitásokba hogy

ha lecsúkom akk "Nincs műveleten van"

azzal nem megy tönkre?

2014. jún. 30. 22:30
 4/9 A kérdező kommentje:
de hát lecsukom csak annyi hogy eltünik a kijelző feketévé azt ha felnyitom egyböl ott van
2014. jún. 30. 22:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy rendben van, megy a seedelés is. Arra figyelj, hogy a töltő legyen rádugva.
2014. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na ugy sem megy tönkre? amm ugy akartam
2014. jún. 30. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért menne tönkre? Ha rendesen használod, akkor tönkremegy? Ugyanaz.
2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ok köszi szépen amm van ncore-d? ha van tudsz küldeni meghivot?
2014. jún. 30. 22:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez most jól eset mert a tulaj levette a warn-t :)
2014. júl. 1. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!