Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a win xp?...

Miért nem indul el a win xp? HELP!

Figyelt kérdés
Reggel elindítottam a gépem és mikor elindúlt olyan volt a gépem, mint ha most lenne telepítve a win xp. Volt netem felmentem facebookra. Kiléptem mindenből. Bementem a start menübe és semmi program nem volt ott. Utánna megszólalt a vírusirtó és leált a laptop. újraindítottam! Kiírta a nevét (DELL), Utánna "Microsoft corporation" és Futott a betöltési jel! Utánna full fekete a kép és semmit sem csinál. Mit csináljak vele? Kérlek segítsetek!!

2014. jún. 30. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
eredeti XP?
2014. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Újratelepítés.

Valószínűleg vírust kaptál be.

2014. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. hogy eredeti e! Nem nagyon értek hozzá! Aktiváltam már. De valamennyire gondoltam, hogy vírus!
2014. jún. 30. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
írott ? netröl szedted le?
2014. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az Xp ről nem tudok semmit hogy milyen!
2014. jún. 30. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó. Akkor vidd el szervizbe vagy hagyd abba a trollkodást.
2014. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nyam-nyam ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módban indítani,utána rendszervisszaállításoknál egy régebbi dátumra. nem tuti de megér egy próbát.
2014. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban sem működik! Marad a újratelepítés!
2014. jún. 30. 18:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy nektek, hogy eredeti e neki? Újra kell telepíteni... Ezt nem befolyásolja, hogy eredeti vagy sem...
2014. júl. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!