Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a dvd és cd...

Mi a különbség a dvd és cd írás sebességei között?

Figyelt kérdés
Hányszoros sebességet érdemes választani?
2010. jan. 5. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig a lehetö legkisebb irás sebeséget válaszd.
2010. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jenci ***** válasza:
Bizonyított tény,hogy az írók dvd és cd írásnál hibát ejtenek.DVD esetében ennek a valószínűsége nagyobb,tehát 8x,12x,16x sebességeknél jön elő,míg CD esetében fordított a helyzet.DVD-t nem érdemes 6x-nál,CD-t 24x-nél nagyobb sebességgel írni.Egyébként a lejátszók is érzékenyek a sebességre és nem biztos,hogy felismerik a nagysebességgel írt lemezt.
2010. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeerHunter ***** válasza:
Ha zenét, filmet írsz, érdemes alacsony írási sebességen kiírni azokat, ha bármilyen más adatot, annak küldheted amennyit az író/cd/dvd bír :)
2010. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MInden lemez tartalmazza az infot, milyen sebességgel lehet biztonsággal megírni. Az íróprogram ezt képes kiolvasni, ez alapján megválasztani az optimális sebességet. Kivéve ha valami extra gagyi lemezről van szó, ezek még ebben is hazudnak. Ennél lassabban írni lehet, talán valamivel biztonságos is az írás, de nem jelentősen és nem korlátlanul. Túlzottan lassú írás szintén növelheti a hibák valószínűségét. Biciklizés sem mindig úgy működik, hogy minél lassabb annál biztonságosabb! :)
2010. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig 4x-es sebességet használok. :)
2010. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én mindig maximumon írok. CD-t 52×-es, DVD-t 16×-18×-os sebességgel. Pár ezer darab lemezzel a hátam mögött, mondhatom hogy az írási sebesség miatt sosem volt baj a lemezekkel. Amúgy én csak TDK-ra írok.
2010. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!