Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszeretném venni a Windows...

Megszeretném venni a Windows 7-et eredetibe, de a tesóm le akar beszélni róla?

Figyelt kérdés
Leváltom a Windows XP-t és megszeretném venni a Windows 7-et,de a tesóm azt mondta,hogy letudja nekem tölteni ncoreról.Most akkor szerintetek hogy legyen?Szívesen adnék érte pénzt.

2014. jún. 26. 10:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Mert a ráírt szoftvereket megveszem,napi szinten használom.

Tegyük fel hogy a könyvben olyan tartalmak vannak amik elengethetetlenűl fontosak számomra.

A túlnyomó lényegtelen részek benne pedig kiani reklámok, amik nem kellenek.

Inkább félmunkának hívnám. Amiért pofátlanság pénzt kérni. Van könyvtár jegyem amit fizetek, kiveszem és nem visszem vissza.

Az utolsó hasonlatod nem jó.

Vegyük úgy hogy szarul dolgozom,nem dolgozom,ülök csak (windows) és a munkáltató (user) nem add fizetést abban a hónapban. Jogos? Igen!

Ugye a hibás alkatrészeket vissza visszük. Vegyünk egy vga-t. Ami tegyük fel 3D alatt szilánkozik a vram miatt. De csak ott van hiba. 2D alatt nem. Akkor kicserélik, vissza adják a pénzt.

Na de ha a microsoftnak vissza vinném hogy ez egy félmunka és szar, nem adnák vissza a pénzem.

Azt mondanák az ilyen. Milyen? Félmunka,hibás de pénzbe kerűl.

2014. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Tengor ***** válasza:
#31, tehát lopott, de hibás VGA-t te nyilván használnál. Nem baj, hogy néha összeomlik a rendszer és csíkozódik a 3D, de ingyen volt.
2014. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem-nem.

A hibás vga egy jog tiszta operációs rendszert jelent. De jelenthet akár warezt is. Mivel mind2 ugyan olyan.

A szilánkok pedig az operációs rendszer hibái! :)

Mivel nem egy van de egy részét az utóbbi hozzászolásaimban már leírtam. (ha valaki nem ismerné…)

Lényeg ami a lényeg a windows egy rendszer ami tele van hibákkal.

A hibás vga és a félkész windows között csupán annyi a különbség, hogy még a vga-t kicserélik,vissza adják a pénzt, addig a microsoft ezeket nem veszi hibának, nem adnák vissza a pénzt és nem tudnák kicserélni mivel minden windowsnál ugyanezek a gyermek betegségek, amire nincs gyógyír.

Szóval az én szemszögöm szar, hibás,fél munkáért pénzt nem kiadni. Amúgy meg nyilvánvalóan nem szorulnak adományokra. Ugye a házak, kocsik, nyaralások meg miegymás miatt gondolom.

Ezt a pénzt a windows fejlesztésébe kellene verni, nem új directx nem szarabnál szarabb ui-kra.

Meg folynak ott a dollármiliárodok az xbox és a gagyi windows pohne-ból. Amit szintén nem ártana fejleszteni mert mérfőldekre le van maradva az androidtól.

Ezeket kellene fejleszteni. Nem metro meg hasonló hülyeségeket.

2014. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Tengor ***** válasza:

Nem adsz pénzt egy hibás oprendszerért, de használod.

Akkor ha hozzád vágnak egy hibás VGA-t, akkor azt beteszed és használod.

2014. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Végül is igen.

De a hibás vga-n a 2D működik. Legyen a 2D a windowsra írt szoftverek (csak az kellene nekem)

Ha linuxonra lenne minden szoftver írva ami nekem kell azt használnám. Szívfájdalom nélkül lecserélném a windowst. De sajnos ez biznisz.

2014. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!