Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszeretném venni a Windows...

Megszeretném venni a Windows 7-et eredetibe, de a tesóm le akar beszélni róla?

Figyelt kérdés
Leváltom a Windows XP-t és megszeretném venni a Windows 7-et,de a tesóm azt mondta,hogy letudja nekem tölteni ncoreról.Most akkor szerintetek hogy legyen?Szívesen adnék érte pénzt.

2014. jún. 26. 10:25
1 2 3 4
 11/35 Tengor ***** válasza:
57%
#9, ez elég buta érvelés. Hány négyzetméteres lakás / ház birtoklása esetén nem osztanál fizetést az embereknek? Ha valaki csak örökölte a lakást / házat, attól is megvonnád? Aki hitelre vette?
2014. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

#10


Ez hülyeség. A Microsoft kötelez rá, hogy a legújabb játékokkal játsz?

És az autógyártók hol vannak, mikor tankolni kell? kifizetek 4 millió forintot az autóért és még én tankoljak is? Mindenki lopjon autót!


Nem értem, hogy miért akarjátok róla lebeszélni a kérdezőt. Ez a legális út. Ez a nyugodt út. Ha van rá pénze és nem sajnálja rá, miért ne vegye meg?

2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%

@10:43: Tudod az "elrejtett" dolgoknak pont az a jellemzőjük, hogy REJTETT. :)

Arra, hogy valaki végigtúrja a teljes forráskódot és megtalál valamit egy több GB-os cuccban elég kicsi az esély.

A másik pedig, hogy ha nem túl agresszív a meglepi, akkor már a jelenlétét is szinte lehetetlen észrevenni. (Pár megányi plusz adatforgalom észrevehetetlen.)


Bár valóban az alap lemez amit le lehet szedni ált. tiszta.

Ami veszélyesebb az a töréshez használt eszköz és ne, ne gondoljátok, hogy egy vírusirtó megoldja a dolgot.

A KOCKÁZAT mindig ott van a tört szoftverekben.



A másik meg, ez elég rossz hozzáállás, amikor az ember azt hiszi, hogy neki "joga van" illegálisan letölteni, mert a gépet amúgy is fizette, vagy mert mindenki más ezt teszi.

Attól bizony még illegális lesz amit csinálsz és hiába sz*rják le magasról a rendőrök, azért legalább egy cseppnyi rossz érzés kellene, hogy legyen benned.

Mindenhez így állsz hozzá? Ennyi erővel minek fizessek a boltban, ha már egyszer el kellett mennem addig? Miért nem sétálok csak ki azzal ami nekem kell?

2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
26%
Ezért kell letölteni MSDN verziót, ami eredeti, nem piszkált, aztán aktiváld be.
2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

@Phraan: Na igen ez a másik...


Nem kell mindenkinek megvennie, aki akarja, az töltse le.

De nem értem miért is kell mindenki mást is megpróbálni lebeszélni arról, hogy megvegye.

2014. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Tengor ***** válasza:
66%
#10, ezért szeretem a nyarat! A 10 évesek már délelőtt is írnak a GyK-ra, nem csak ha megjöttek a napköziből!
2014. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

@10:54: Mint írtam, maga az aktivátor az ami még kockázatosabb, mint a lemez.

Bár valóban "kisebb" méretű, de azokat sem vizsgálja át senki sorról-sorra, hogy pontosan mit is csinál.

2014. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Na mindegy srácok,köszi a válaszokat.

Erre még alszok egyet,aztán majd holnap meglátom hogy mi legyen.

2014. jún. 26. 10:59
 19/35 anonim ***** válasza:

# 16

Látom téged pedig ma sem hívtak be szociális munkára.

Pedig igen sűrűn szinte minden nap minden órájában itt vagy. :)

Jogom van hozzá.

Fizetem az villanyszámlát és az internet is meg úgy általában a szoftvereket is a windowsra. :)

Ez bőven elég nekem. Mert mindig jó egy évmúlva úgy is jön egy új windows, neaddj isten új dricetx vele. A játék fejlesztők meg arra fogják már csak fejleszteni. Ráadásul miért fizetnék ha van ingyen is? Ha UGYAN AZT KAPOM csak ms support nélkül.

Meg untam egy sp1es vista óta fizetni. Amit sosem frissítettem mert sajnáltam az adatforgalmat.

Még az sem érdekelne ha ingyen hivatalosan tudnám eredetiről frissíteni újabbra. Mert minek?

Ez csak egy operációs rendszer. :)

Ha az android/linux de még a wp is (bizonyos coll alatt) tudd ingyen lenni akkor ennek is annak kell lenni.

Én ezzel semmit nem vesztek. Ép ellentkezőleg csak nyerhetek. Na már most aki erre nem jön rá és tudd költeni hülyeségre annak hajrá.

Azt se bánom ha miattam csődől be a MS. :) Akkor ott vannak a linux disztrók és játszom opengl-el.

Így mindent össze vettve még mindig csak nyerek ha tilos ha nem. :)

Na ennyi az én szemszögöm.

2014. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
24%

Ráadásul a kérdező xpről fog váltani! :D

Ne vedd kp-nak hogy szépen fog futni a gépeden és lesz mindenre win7-es driver.

Tételezük fel kis géped van régi hardverrel. Ak csak kisobtad az ablakon a pénzt.

Ha nagyon megakarod venni. Előbb tőlsd le próbáld ki. Aztán majd eldöntöd mi legyen.

Lebukni sosem fogsz.

Kikapcsolod a frissítéseket (ami amúgy is lassítja géped. csak akkor nem ha már eleve egy integárt frissítésű windwost teszel fel.) és nem látogatod az MS oldalát és sosem lesz bajod.

2014. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!