Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez, és mit lehet...

Mit jelent ez, és mit lehet vele csinálni? Invalid system disc Replace the disc, and then press any key?

Figyelt kérdés
A laptop újraíndítása után ezt írja ki. Nem lehet semmit kezdeni vele, mert bármit megnyomok, mindig ez jön elő. Nemrég lett újratelepítve, win7 lett rárakva. A gép egyébként 6 éves, és alapból vistaval vettem.
2014. jún. 26. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem 99% ahogyan mondják
2014. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha csak ennyi lenne a baja! Délután kipróbálom, ha hazaérek! Köszönöm szépen, hogy írtatok!!!
2014. jún. 26. 08:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg az eredményt
2014. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen írni fogok!
2014. jún. 26. 08:43
 15/15 A kérdező kommentje:
Hála az égnek tényleg csak ennyi volt a baja!!! Köszönöm szépen, hogy segítettetek! Mostmár viszont aggódom a képeimért. Az íróm nem működik, így nem tudom, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy a képeim biztos helyen legyenek. Létezik erre a célra valami tároló szerűség? Akár valami nem publikus netes album, vagy nemtom.
2014. jún. 26. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!