Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent ez, és mit lehet...

Mit jelent ez, és mit lehet vele csinálni? Invalid system disc Replace the disc, and then press any key?

Figyelt kérdés
A laptop újraíndítása után ezt írja ki. Nem lehet semmit kezdeni vele, mert bármit megnyomok, mindig ez jön elő. Nemrég lett újratelepítve, win7 lett rárakva. A gép egyébként 6 éves, és alapból vistaval vettem.
2014. jún. 26. 08:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg nem e mozdult ki a winyo
2014. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál! Az a helyzet, hogy én egyáltalán nem értek ezekhez a dolgokhoz, szóval kérlek magyarázd el nekem, hogy azt hol kell megnézni! Előre is köszönöm!!! :)
2014. jún. 26. 08:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs benne egy pendrive vagy CD?
2014. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pendrive van benne, cd nincs. Én most a munkahelyemen vagyok, de ha hazaérek, akkor megpróbáljam kivenni a pendriveot?
2014. jún. 26. 08:19
 5/15 anonim ***** válasza:
milyen laptop ? egyébként ezt azért írja ki mert nem találja az operációs rendszert,ezt okozhassa az is hogy kimozdul a winyo a helyéről ha nincs rögzítve vagy ha nem lássa a bios én kezdetbe megnézném a biost hogy lássa e
2014. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ó :)) lehet hogy pendrájvrol akar boot olni
2014. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Asus xRL50. És mi az a bios???
2014. jún. 26. 08:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mi az a bios akkor ne is lépjél bele


lett már szétszedve? és ha igen mit cseréltek benne?

2014. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vedd ki a pendrive-ot és indítsd újra a számítógépet.
2014. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még szétszedve. Szerinted, ha kiveszem belőle a pendriveot, akkor jó lesz? Kicsit idegesít, mert az összes képem ezen a gépem van. Nagyon rossz lenne, ha nem tudnám elérni őket.
2014. jún. 26. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!