Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet SSD-t cache-nek...

Hogyan lehet SSD-t cache-nek használni? Win7 menne a gépre, ha ez számít.

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagyis az SSD-re akarod rakni a lapozófált?
2014. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt akarom elérni, hogy a 24 Gigás SSD-m simán gyorsítótárként funkcionáljon, mert rendszernek kevés de ha már belerakták nem is akarok üresen hagyni.

Tehát rendszer megy a HDD-re az SSD pedig ahogy azt mondtam gyorsítótár lenne. Láttam már alkalmazva, de sajnos nem tudom hogyan csináljam meg.

2014. jún. 25. 12:52
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Win 7-nél:

Jobb egérgombbal katt a Sajátgépre, majd Tulajdonságok. A megjelenő ablakban bal oldalon válaszd a Speciális rendszerbeállítások pontot. Megjelenik a Rendszer beállításai ablak, ott válaszd a Speciális fület. Az első gomb Beállítások - A Teljesítmény-nél, majd újra a Speciális fül. És ott a Virtuális memória, katt a Módosítás gombra. Ott értelemszerűen átállítod a dolgokat.

2014. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam, de azért köszi, hogy utánanéztél.

Van egy másik megoldás, amit telepítésnél kell beállítani, és úgy nem is lesz látható a felhasználó számára a meghajtó, csak a rendszer látja.

2014. jún. 25. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!