Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a WebcamXP 5 nevű programot? A többi lent!?

Figyelt kérdés

Nemsoká költözünk és hát a környék jó ugyan de eléggé kint van a falu szélében és a fene nem venné észre ha betörnének a házba. Ezért kerestem programokat amikkel meg lehet figyelni a ház egyes részeit webkamerákkal.

Ehez találtam is ezt a programot és szimpatikus is. Csak egy a probléma, mégpedig az hogy nem tudom használni? Valaki tudna ebben segíteni?



#webkamera #IP kamera #megfigyelés #WebcamXP #WebcamXP 5
2014. jún. 24. 14:33
 1/4 Tengor ***** válasza:
Biztos olcsóbb webkamerákkal bohóckodni meg PC-t üzemeltetni, mint erre a célra való IP kamerákat beszerezni?
2014. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van egy jópár jól működő webkamerám és hozzá rengeteg kábel. Minek dobjam ki ha fel használni is lehet?
2014. jún. 24. 16:06
 3/4 Tengor ***** válasza:
Mert többet fogyaszt a PC, mint ha veszel céleszközöket? (nem számoltam ki)
2014. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele hogy többet fogyaszt de a "kamerarendszer" csak akkor működne ha nem vagyunk otthon, szóval rögtön nem fogyasztana annyit int amennyit gondolnál.

Legközelebb ha kommentelsz akkor légyszives, a kérdéssel kapcsolatos dolgokat írj ide, nem pedig olyanokat hogy ne szarakodj ilyenekkel meg stb... meg van annak a személyes oka hogy én ezt választom és nem az IP kamerát.

2014. jún. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!