Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jobb számítógépe...

Hogyan legyek jobb számítógépes felhasználó?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha tényleg értenék a számítógépekhez. Hogyan csináljam, hol kezdjem?


Milyen programokat töltsek le?


2014. jún. 25. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
mit is szeretnél pontosan?
2014. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mihez szeretnél érteni? Hardverek, szoftverek vagy mi?
2014. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A számítógépet mindenki másra használja te mire szeretnéd
2014. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először is ne programokat tölts le, hanem könyveket fogj a kezedbe. Ha megvan az elmélet, lehet gyakorolni.
2014. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Most mennyit értesz hozzá?! Milyen szinten szertnél érteni hozzá Operációsrendszer, driverek telepítése megy? Saját gépen gyakorolsz?


Először tanuld meg újratelepíteni az oprendszert driver-eket, szükséged lesz rá (tanulópénz)!

Próbálj ki mindent rajta és ha valamit nem értesz akkor fordulj a nethez. Attól függ mire használod, gyakorold a programokat (world,excel...) Mivel nem rendszergazdát írtál csak felhasználót, így a többi a rendszergazdán múlik. Azt tedd amit a rendszergazda enged (felhasználói jogok kiosztása) ettől vagy jó felhasználó hogy nem nyúlsz olyanhoz amihez nem kell. Ísmerd meg az operációs rendszert (súgó). A PC univerzális, mindent nem tudhatz megtanulni, ha van elképzelésed mivel fogsz foglalkozni akkor ahoz való programokat telepíts.

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, kicsit slamposan fogalmaztam, de épp mennem kellett, és még ki akartam tenni a kérdést.


Pontosan én sem tudom mire gondolok.. 18 éves vagyok, a számítógéppel nőttem fel, így azért értek hozzá valamennyit.

De szeretnék jobban érteni.. Tudom ennek így talán semmi értelme. :D


Egyik ismerősöm mérnök informatikus, és láttam hogy mindenféle programokat használ, amiről én még világ életemben nem hallottam, és szeretném ezeket én is kipróbálni.(ezért írtam példának a programokat)


Egyébként inkább szoftverekhez szeretnék jobban érteni. Oprendszert telepíteni, drivereket tudok, az nem nagy művészet.

Most kezdtem el újra átnézni a excel, word programokat, mert utoljára 2 éve volt infóm és sok felejtettem.


Szóval valami ilyesmire gondolnék, nem tudom mennyire érthető, nehéz leírni..

2014. jún. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!