Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem jelenik meg az...

XXxDavexXx kérdése:

Miért nem jelenik meg az összes alkalmazás windows 8.1-en az Áruházban?

Figyelt kérdés
Sajnos második gépen tapasztaltam, hogy windows 8.1-et felraktam majd az összes frissítés után az áruházba belépve több mint 600 játék illetve alkalmazás elérhető. Az én gépemen viszont hol 59 hol pedig 63 alkalmazás elérhető. Sok érdekes kis app van amit használnék de nekem nem jeleníti meg sőt ha beírom a keresőbe sem jön elő. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném.

2014. jún. 23. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Asztalid van??


lehet azért nem mert a többi Tablet verzióra van :S

2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Laptopom van és a másik 2 említett gép is laptop.
2014. jún. 23. 22:08
 3/14 anonim ***** válasza:
8.1 vagy 8.1 RT verzió fut rajtuk?
2014. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Windows 8.1 Enterprise
2014. jún. 23. 22:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem a tapi kijelzős változat??


lehet azért mert a többi app amit nem jelenít meg az csak az RT verzióval kompatibilis

2014. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De minden gépre ugyan ezt a verziót tettem fel mert általában 1-et használok ami épp beválik.
2014. jún. 23. 22:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem tapis :D
2014. jún. 23. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem azok az appok amik nálad hiányoznak, azok RT verzihoz vannak :S



Nézd meg hogy az Asphalt 8 fentvan-e mert én asztalin használtam és ha azt megtalálod akkor szerintem az én teóriám jön be és a többi RT-re van, ha azt se találod, akkor másnak kell lennie a hibának.



Talán még az lehet hogy a 8.1Pro-ban benne vannak(nekem az volt)

2014. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs. Viszont ha online apps.microsoft.com oldalon keresek rá minden alkalmazást bedob az ráuházon keresztül viszont egyik sem fut hanem töltésnél kidob :S
2014. jún. 23. 23:20
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves #8-as, olvasd már el légy szíves, amit a kérdező a #6-osban írt... Köszi!


Kérdező,

nem lehet, hogy gyengébb a géped? Esetleg csak integrált VGA-d/GPU-d van?

A laptopomon nem használom az áruházat, de a telefonokon rendesen szűrve van az áruház. Tehát csak olyan appokat tölthetsz le WP-s telefonra, ami el is indul rajta.

2014. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!