Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a monitor baja?

Mi lehet a monitor baja?

Figyelt kérdés
Amikor otthagyom a gépet egy időre magától kikapcsol, és amikor visszajövök megmozgatom az egeret/megnyomogatom a billentyűzetet hallom a gép hangját hogy "felkel" de a monitor sötét marad. Eddig visszajött a képernyő pedig. Mi lehet a baja? Mindig újra kell indítanom a gépet ilyenkor.

2014. jún. 21. 22:02
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Nekem pont ugyan ez a hiba van az egyik gépemen. Windows 7?
2014. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Ez nem a monitor baja, a gépben van a hiba.
2014. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy új hardver a hiba oka?

Nállam egy tuner behejezés után lett ilyen a gép. BIOS -ban kellett valamit átállítani, de már nem emléxek, hogy mit. Az alvás állapottal kapcsolatos beállítás... Kis hozzáértés vagy keresgélés után meg lehet találni... Valami "S1" és "S3" lehetőségekre emléxek...

2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja win7.. És fura mert ha gyorsan odamegyek mikor elalszik a gép akkor a monitor hibásan műkszik pl csak a talcat latom fent es akkor is ujra kell inditanom a gepet.
2014. jún. 21. 22:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, habar nem reg lett uj fulesem razer kraken pro.
2014. jún. 21. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy füles ilyet nem csinál. Szerintem simán tiltsd le az alvás módot. Elég, ha a meghajtókat és a monitort kikapcsolja...
2014. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!