Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy telepítve...

Miért van az, hogy telepítve a win7-et, nem érzékeli a netkábelt?

Figyelt kérdés

Elvileg ezt mindenféle driver nélkül is érzékelnie kéne, de ha felrakom a drivereket, akkor sem érzékeli, ráadásul a wifi driverek fel sem mennek.

Dell Inspiron 5537-es laptopról van szó.


2014. jún. 21. 21:03
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

Így van, minden egyéb nélkül érzékelnie kellene. A hiba az ön készülékében van.

Ez valami egyéni probléma lesz.

2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Esetleg valami javasolatot tudsz mondani? mit csináljak? most újraraktam, de még mindig nem jó :(

meg van egy olyan probléma- nem tudom, hogy van-e összefüggés, de régen win8.1 volt a gépemen, amit letöröltem, formáztam a lemezt, újrapartícionáltam az egész gépet, de mégis, mikor linuxot telepítek, azt kérdezi, hogy a win8.1 mellé telepítem, vagy helyette, tehát úgy érzékeli, hogy 8.1 van...

sőt, amíg nem volt fent a linux, addigis kiírta a gép indításnál, hogy win7 és 8.1 körzül választhatok, ha a 8.1-re megyek, azt írja, nem tudja elindítani

ez miért van és ezzel mit lehet kezdeni?

2014. jún. 21. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!