Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A terracodon voltam regisztrál...

Doki84 kérdése:

A terracodon voltam regisztrálva és mindig be voltam jelentkezve. Most újra lett telepítve a gépem és most kéri a felhasználónevet meg a jelszót, sajnos nem tudom. Hogy tudom újra megszerezni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre való az "elfelejtett jelszó" lehetőség. Beírod az emailcímet, amivel regisztráltál, rákattintasz a "visszaállít"-ra, automatikusan küldenek rá egy üzenetet, hogy xy felhasználónévhez új jelszót igényeltek, stb. Az új, véletlen szerűen generált jelszóval belépsz, egyből megváltoztatod egy olyanra, amit meg is tudsz jegyezni, legközelebb azzal lépsz be. Az ideiglenes jelszó csak egyszer használható. Ha nem tudod az emailcímet, kezdd el beirkálni sorban az összeset, ami szóba jöhet, amíg az egyiket el nem fogadja a rendszer.
2014. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!