Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a számítógépem...

Mi történhetett a számítógépemmel?

Figyelt kérdés
Egyszercsak magától kikapcsolt, mintha elment volna az áram. Aztán vissza sem lehet kapcsolni, mert ha bekapcsolom, akkor annyit csinál, hogy lehet hallani mintha elindulna kicsit "zúg" ahogy normálisan szokott, aztán megint semmi.
2010. jan. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Testvéremnek akkor csinálta ezt mikor meghalt az alaplap

Vidd el egy szerelőhöz, vagy hívj át valakit aki ért hozzá, mer így látatlanba elég sok minden lehet

2010. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már nem tudok, majd holnap, csak addig is kíváncsi vagyok, mi lehetett vele, mert lelkileg készülnöm kell arra, hogy mennyibe fog fájni.
2010. jan. 3. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam h ma:D

Ám a képernyőn megjelenik valami? Akár csak a képernyő márkája? Mert ha igen, akkor nagy valószínűséggel az alaplap mondta be az unalmast.

Ám meg nyugi, most vettem alaplapot, újabbat, és 16e volt, szal nem fog "olyan" sokba kerülni:P

2010. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán jut el addig szegényke. Csak pár másodpercre "kapcsol be" aztán vége is.
2010. jan. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!