Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül a linux...

Miért nem sikerül a linux telepítése?

Figyelt kérdés

lubuntu 32bit


először az ubuntu.hu-rol letöltöttem de nem sikerült, majd az unetbootin-ra hagytam a letöltést de ugyan az lett az eredmény


Megnéztem youtube-n hogy mások hogy telepítik, de nekem már a kezdő menü is teljesen más:


Fent ki van írva hogy unetbootin, és a képernyő alján sincsenek ott az opciók hogy pl "F1 súgó" stb.


Alatt meg angolul hogy telepítés nélküli kipróbálás, memória teszt meg a többi.

A menü pontok között tudok navigálni de akár a kipróbálásra, akár a telepítésre kattintok gyakorlatilag lefagy.

A menü pontok alatt megjelenik piros betűkkel hogy nyomjam meg a TAB-ot, de arra se reagál semmit.


Amikor meg a telepítésnél vagy a kipróbálásnál entert nyomok akkor még a képernyő bal alján megjelenik egy kis vízszintes fehér villogó vonal.


Csak úgy tudok kilépni ha addig nyomom a gép bekapcsoló gombját amíg kikapcsol.


2014. jún. 15. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Na, nekem is ilyen a menüm, a különbség csak annyi hogy nekem nem szerepelnek többször ugyanazok a menük :S

[link]

2014. jún. 15. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én is egyszer unetbootin-nal irtam ki egy buntu-t. És nálam is ugyan ez volt lefagyot 2 szer próbálkoztam. Gondoltam, hogy csak nálam van ilyen gubanc. De nálad is. Én egy műsik programmal rtam ki a linux-ot usb-re

itt tudod lötelteni:


[link]


itt egy videó is:

https://www.youtube.com/watch?v=nsXDiP0ZToE

2014. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Mit értsünk az alatt, hogy nem sikerült a letöltés? Másik disztróval/verzióval is ugyanez történik?
2014. jún. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!