Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miatt szaggatnak a játékok?

Ez miatt szaggatnak a játékok?

Figyelt kérdés

Szóval mos vettem egy radeon hd 7750 2gb ddr3 videó kártyát ami még a mai játékokra is elég jó elvileg viszont továbbra is szaggatnak a játékok,ez lehet a gépem többi gyenge része miatt ? Adatok: win7 64bit,AMD athlon 64x2 dualcore 4600+ 2.40ghz proci,3GB ddr2 es ram.Ha most ráköltök 40-45 ezret egy jó alaplapra,procira és 4gb ddr3 ramra akkor már nem fogok szaggatni ? Csak mert a régi geforce 9500gt 1gb os videó kártyámmal is így szaggattam mint az újjal csak ez most leadja rendesen a képet a régi nem tudta.

Előre is köszönöm.


2014. jún. 15. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A Proci gyenge.

Amúgy milyen játékokat próbáltál?

2014. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
BF3,Metro last light. Fut mind 2 de mondani sem kell,hogy élvezhetetlen így játszani.De igazából BF3 lenne a cél,hogy rendesen fusson ha nem is ultrán de legalább medium/high beállításon teljesen szaggatás nélkül.
2014. jún. 15. 14:52
 3/10 anonim ***** válasza:
A procid nem elég neki, +1 gb RAM sem ártana. Ha leírod hogy pontosan milyen alaplapod van, akkor tudunk neked hozzá processzort ajánlani. Egy új alaplap + proci + ram kombó már lehet hogy túlmenne a kereteden, de ha a mostanidba is lehet egy jó procit tenni, akkor (+ 1 gb rammal együtt) akár 30 ezerből is meglehetnél.
2014. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
AMD 690G az alaplap,ez még jó régi gép anno CoD4 re lett konfigolva.De szervízben mondta az ismerősöm,hogy kell az új alaplap,proci és ugye hozzá a ddr3-mas ramok.Muszáj lesz megvenni ezeket nem akarok megint külön vacakolni mindennel.
2014. jún. 15. 15:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy HD7750-hez fölösleges teljesen új konfigot építened, hogyha a mostanira ráépítve feleannyi pénzből teljesen ugyanolyan teljesítményt tudsz kihozni. Csak az alaplapod chipsetét írtad le, de elvileg támogatja ezt a procit:


[link]


Ha most vennél egy alsókategóriás alaplapot egy alsókategóriás processzorral, akkor később ugyanúgy cserélned kéne, s valószínűleg már a RAM-od sem maradhatna meg, ugyanis jövőre már jön a DDR4. Szerintem érdemes lenne már kivárnod azt a +2-3 évet, amíg mainstream nem lesz a DDR4 és arra építkezhetnél majd. Addig pedig jó lenne ez a proci amit ajánlottam. +500ft-ért AMD gyári hűtővel, +1.500ft-ért AMD gyári réz hőcsöves/magos hűtővel adják, a paszta ajándék.

2014. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Intel Pentium G3420

Kingstons HyperX Blue 4Gb C9 DDR3 Ram

MSI xxx p33


xxx=chipsetét nem tudom fejből, lehet h81, b85,h87- csak legyen 14-15ezres.


Ez LGA 1150 foglalat, akibe tudsz rakni majd egy i5-s procit. HDD-d, tápod milyen?

2014. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát még ennyit tudtam találni alaplapról.: M2A690G Vagy ez maga a gépem fene tudja,nekem azt mondta szervízbe,hogy ha akarok egy jobb procit akkor kell egy alaplap de új alaplapba kell a ddr3 ram is 4gb amiben eggyet is értek vele.Meg lehet hülyeséget kérdezek de lehetséges,hogy a proci nem bírja feldolgozni a hd7750 es kártyámat ? mert miután beleraktam mintha lelassult volna a gép is.Vagy lehet a win764 bit miatt előtte 32bites volt.Windowst is kártya miatt raktam újra mert először nem is akart működni mert túl volt húzva csak későn jöttem rá.
2014. jún. 15. 16:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Tápom márkáját nem vágom de 500w-os
2014. jún. 15. 17:02
 9/10 A kérdező kommentje:
#6 os amit írtál az alaplap foglalata Socket H2(1155) és amit írtál intel proci az Intel Socket 1150 én nem értek hozzá,most ez bele menne vagy nem ? mert nem ugyan az a kettő.
2014. jún. 15. 17:09
 10/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok. az lga 1150-es alaplap.

[link]

2014. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!