Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csíkos a kép, és miért...

Stev3n kérdése:

Miért csíkos a kép, és miért szaggatnak a játékok?

Figyelt kérdés

Itt kiegeszítem az eddigi tapasztalatokat, összegzem a konfigom. (Sajnos a ph-n eddig senki nem tudott nagyon segíteni) Talán itt lesz valakinek valami ötlete.


Konfig: GBTE r9 280x vga/ram 2x4 gb corsiar veng 1600 cl9/ lap GBTE B85m D3h cooler master gx lite 700W táp/samung evo 840 120gb ssd. Hibák: Win7 ulti 64 bit fel az ssd-re aztán driverek/hang+háló az alaplap cdről, aztán felhasználói progik, everest, böngésző, steam, dvd író, nod32, hd sentinel total commaner, utorrent és ennyi. Első hiba stand by állapotból nem jön vissza gép kékhalál, auto restart, Gamek fent került a witcher 2 max payne league of legends A witcher2ben már csíkos volt akép, olyan noise szerű, azt hittem valami effect, shotokon, videókon nem látni, frapsel, de fps gond nem volt, max payne 3, semmi hiba, se csík se alacsony fps, és a lol-ban sem, tegnap 1 óra netezés után indítom lolt és full szagat 20-30 fps csíkos kép, aztán max payne 3-ban ugyanez lett. Ramokat cserégettem, vga driverek gyári/legfrisebb semmi javulás. HDsentinel semmit nem mmutat se a rendes hdd-n se az ssdn 100% elvileg. Kábelek mozgatására semmi változás, kábel kontakt hiba kilőve.

Nem vagyok hülye a gépekhez, de ez már számomra rejtély, fogalmam sincs mi lehet, vagy hogy lehetne orvosolni.



2014. máj. 16. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hardver hiba. Nem tudom PH-n melyik topikban kérdezted, de a szemetelés a képen egyértelműen a videokártya ram hibája. Lehet túlmelegedéstől, vagy egyszerűen tönkrement.

Keríts próbára egy másik videokártyát.

Az, hogy nem jön vissza alvóból lehet alaplap és táp probléma. Nem kapott valami túláramot a géped? Ha ennyi gond van gyanús kell legyen.

2014. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szinte minden topikban feltettem ahol választ remélhetek.

Mondhatjuk akkor hogy fos a vga. A ph-n vettem valakitől, ezekszerint átvágott, nagyon esküdözött hogy jó, de nagyon elakarta adni, gyanús volt.

Tele volt a srác piros pontokkal....

2014. máj. 16. 15:10
 3/3 A kérdező kommentje:

Itt egy link, csináltam vidit mobillal mit is látok, amit a fraps nem mutat.


https://www.youtube.com/watch?v=dxfXauo2X4c&feature=youtu.be

2014. máj. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!