Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5 PC - Mit gondoltok?

GTA 5 PC - Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, milyen lesz a Pc-s optimizálás? Tanult a Rockstar a hibáiból?

Mit szóltok az új állatokhoz és a fejlesztett grafikához?



2014. jún. 13. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek optimista: realistán arra számítok, hogy magasról fog szarni a PC-re.

Azok tetszenek.

2014. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, még nem jött ki.

Igen. Igen. Nem meglepő, hogy PC-re jár valami extra.

2014. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várom, de majd meglátjuk, hogy milyen lesz. Csak optimalizálják rendesen, könyörgöm!
2014. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos rendben lesz az optimalizálás, tanulnak az előző hibájukból. Nekem X360-ra megvan, végigjátszottam még tavaly, GTA Online-t is kipróbáltam. A grafika az korrekt, az állatok is jók, nekem a singleplayer nagyon rövid volt. Az Online nem egy nagy valami, le merem fogadni ugyanaz az alapja, mint az IV-ben lévő multiplayernek. Én szívesebben játszanék majd PC-n egy third-party multiplayerrel, mint a SA-MP, IV-MP, VC-MP, MTA stb. csak hát nagy az esély, hogy nem lesz ilyen, mert a GTA Online miatt nem lenne játékos rajta. A legjobban azt nem szeretem az IV és V többjátékos módjában, hogy nem lehet a játékosok által bővíteni, ezeknél a multiplayer modoknál amit leírtam, beépített scriptnyelv segítségével lehet saját játékmódot készíteni a szerveredre meg persze van dedikált szerver nem P2P vagy a Rockstar futtatja az egészet.
2014. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!