Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék közben miért van 99%-on...

_Goodlife_ kérdése:

Játék közben miért van 99%-on a CPU?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám ,hogy akár hányszor elindítom a játékot (Metin2-t) Mindig felugrik a CPU 80-99%-ra és Belassul az egész játék. Lefuttattam a gépemen a Ad-aware 6.0-t, talált is 2 hibát de semmi nem javult.! Már a játékot is újra telepítettem.És még hozzá teszem hogy addig még el nem indítom a játékot semmi baja nincsen! Üres járaton 99% szabad!

Esetleg valami ötlet?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jún. 12. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Üresjáraton persze, hogy 99%-a szabad a processzoridőnek, mivel nem túl sok tennivalója van akkor neki. Egy játék rendkívül számításigényes, épp ezért fogja le a játék a processzor nagy részét. Ha ennek tetejében a videovezérlőd sem egy mai darab, akkor a grafikus számítások egy részét is a CPU végzi el a GPU helyett, ami még tovább lassítja a játékot.


Milyen géped van?

2014. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nézd meg azt is, hogy mi használja a processzorod - meg fogsz lepődni, de a játék az. Csatlakozom #1-hez, milyen géped van?
2014. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eddig nem csinált semmi ilyet!

A Játék használja.

2gb RAM

3.0 Ghz processor

512gb Nvidia vidi kari!


Eddig ment rajta minden játék amit feltelepítettem.!

Metin 2-nek pedig ennek a negyed gépigénye is elég, nem tudom miért csinálja ezt!

2014. jún. 12. 23:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Most még megpróbálkozom egy Vírusirtóval hátha segít rajta!
2014. jún. 12. 23:42
 5/7 A kérdező kommentje:
VGA chipnek lehet köze hozzá?
2014. jún. 12. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
a beállitasokban probalkoz hogy gpu val vagy cpu val rendereljen(esetben inkabb gpu) 3.0ghz nem elég nekünk xD, egy intel gma 950 en (gpu renderelessel!!!hd n siman futtatom
2014. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már próbálkoztam vele ,de ugyan az !

Újra is tleepítettem a gépet + SlimDriversel mindent feltelepítettem,de semmi változás.

Eddig full gépigényen játszottam vele,de nem tudom mi lett vele.!(laptopom van)

Meg amúgy 3x jobb gépigényű játékokkal játszottam mint a metin2 és normálisan futott.

Valami alkatrész hiba nem lehet?

Asus x50n laptop!

2014. jún. 13. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!