Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 8.1-et vissza lehet-e...

Windows 8.1-et vissza lehet-e állítani Windows 7-re? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Anno mikor vettem a laptopomat volt rajta gyárilag Windows 7 Home Premium telepítés, tehát mikor elsőnek bekapcsoltam akkor elindult a telepítő, sikeresen felraktam majd sok idő múlva elromlott és találtam olyat, hogy újra elinduljon az a telepítő, mint mikor az első alkalommal. (CD/DVD nem volt) Azt sikeresen újrarakta a gépemet! Működött minden rendben volt. Aztán megbolondultam, hogy kell a Windows 8.1 meg is szereztem és fel is raktam. Viszont most az lenne a kérdésem, hogy így hogy ráraktam a Windows 8.1-et vissza lehet-e állítani Windows 7-re vagy ez már csak akkor, ha megszerzem a Windows 7 CD/DVD-t?

2014. jún. 7. 10:09
 1/9 anonim válasza:
nem ! csak a programokat tarthatod meg a win 8.1-en.
2014. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ugytudom vissza lehet rakni a win 7 et nemértek hozzá hallásból tudom itt írták valahol rejtet mappába van a laptopodba a win 7 telepitöje asszem. Nekem van egy ismerösöm aki ért a gépekhez informatikus ha segitség kell írj és segitek
2014. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg windows 8.1 röl visszaállni win 7 re visszafelel lépés csak gondolom nincs a 8.1 hez kulcsod ugye ? 7 hez meg a laptopba bennt van.
2014. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Aktiválva van a win 8.1 :D Csak mostanában belassult és azért akart visszaállítani. De nem tudom mitől lehet lassú.

2014. jún. 9. 09:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtisztább dolog és a gép számára a legegészségesebb az volna, ha formáznád a rendszer partíciót egy 7-essel és feltelepítenéd. De akkor a rendszer partíción nem marad meg sem program, sem adat. Tiszta telepítéssel feltenni a 7-et és kész.
2014. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rakd újra a 8.1 et lehet vírusos a géped ccleader programot futass le az egy rendszertakaritó. Az elején is lassú volt a 8 as ?
2014. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szoktam használni a ccleaner-t!

Nem, az elején gyors volt :)

2014. jún. 9. 12:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Akor egy újratelepitést ha gondolod adj neki esélyt. amúgy a 7 et jobban szereted mint a 8.1 et ?
2014. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. :D Olyan kettős érzésem van, de a 8.1 jobban tetszik viszont a 7-be van valmi.. :)
2014. jún. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!