Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál. De miért?

Kékhalál. De miért?

Figyelt kérdés

Mostanában rendszeresen kapok kékhalált.

van hogy egy bizonyos videónál amikor ráklikkelek.Néha egymás után 2x is ha arra a videóra lépek.Néha játéknál de játéknál eddig még csak a bf3nál csinálta.

A gépem : AMD FX 8150,4gb ddr3,Ati hd6790.Ami még érdekes lehet az az ,hogy van egy egész régi vinyóm(ATA) amiről fut a rendszer(win7 64bit) kb 6-7 éves lehet.A wint kb 2 éve nem tettem újra.Kb 2 hete csinálja. Néha egy nap többször is. Általában Battlefield3 első indításánál nagy eséllyel fordul elő. Mi lehet a baj?:S Válaszokat előre is köszönöm



2014. jún. 7. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Említetted, hogy régi a winyód, lehet, hogy van pár rossz szektorod már rajta, és ezért hal be. Ha ez van, akkor a Hard Disk Sentinel Pro kell neked. Szépen újrainicializálja a winyód, és kijavítja a bad sector-okat.

Lehet még memória-hiba is, ezt a memtest nevű progi tudja orvosolni.

Az is lehet, hogy a táppal van a gond, de ez csak úgy szűrhető ki, ha kölcsönkérsz egyet.

Javaslom, szedd le először a programokat, amiket írtam, és fuss egy pár kört velük. Az a baj, hogy ilyen esetben bármi lehet a ludas, de ezeket tartom legvalószínűbbnek.

2014. jún. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Továbbá még lehet a windowsod is, de arra nem fogadok és az 1. válaszoló pontosan leírta, hogy mit kell tegyél, hogyha ezután is gondok vannak, akkor fordulj szakértőhőz.
2014. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Végig futok rajtuk:)

Driver probléma is lehet esetleg?

Mert mostanában a játékok miatt sokat szórakoztam velük...hol csak rátelepítettem,hol le is töröltem és telepítettem...?

2014. jún. 7. 13:16
 4/4 anonim válasza:
Driver miatt nem hiszem, de utolsó esélyként majd frissítsd azt is.
2014. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!