Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Darkorbit mi történhetett?...

Darkorbit mi történhetett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Darkorbitban amikor belépek a hangárba és ott a felszerelésbe csak azt hozza be hogy 1-es hangár és feketeséget (nem lehet felszerelni a hajót) az üzletben pedig nem enged a tárgyakra rákattintani és vásárolni illetve a GG is csak egy feketeség. A kliens viszont elindul. Valaki tud megoldást?

2014. máj. 31. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az. Még nem szoktad meg a sok hibát?
2014. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy itt nincs megoldás. Biztos valamit újítanak, aztán valamit elbaltáztak közben. Várj türelmesen!
2014. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért mert írtam a suppoprtnak és azt válaszolták hogy, idézem: "Megvizsgáltam az accountodat és mindent rendben találtam. Valószínűleg nálad vagy a szolgáltatódnál van a hiba. Mellesleg köszönöm a válaszodat. Esetleg beszélhetnénk játékon belül is a nevem: -Warrior111- jelölj be ha úgy látod.:)
2014. máj. 31. 20:46
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és még azt hozzáfűzném, hogy a barátom telefonján is kipróbáltuk és ott jól működött. A gépen teljesen újraraktam a böngészőt és a bővítményeket is de ugyanúgy semmi.
2014. máj. 31. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Fejlemény: csak Google Chrome böngészővel rossz. Operával és Firefoxszal is jó, de inkább a Firefoxot használd, mert az jobb ilyesmire. Tavaly befejeztem a játékot, csak beregiztem újra, hogy megnézzem mi a baja már megint.
2014. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor is azt kapod a supporttol, hogy nálad van a hiba, mikor épp lángokban áll az a kupleráj...
2014. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem még firefoxal is olyan. :(
2014. jún. 1. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a böngészőt, főleg a flasht. (nem elég újrainstallálni)
2014. jún. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!