Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépeztem egyszer csak kifagyot...

Gépeztem egyszer csak kifagyott, újraindítottam és most nem jön be a gép + sípol is. Mi történhetett? :/

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamelyik része beadta a törölközőt. A sípolás egy hibakód, hasonlóan a morse jelekhez. Rá lehet keresni, hogy mit jelent, és abból kiderül, hol a hiba.


Google: "motherboard beep codes"

2014. ápr. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mi a teendő?
2014. ápr. 27. 02:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kód alapján, hogy mi a hibás alkatrész, akkor venni helyette újat. Lehet videokártya, RAM, vinyó stb. A hibakód meg fogja mondani, ha rákeresel.


Ide is kiírhatod, ha akarod. Pl. 2 rövid, 3 hosszú.

2014. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:
Ha a hibakódok nem mondanak semmit és/vagy nincs otthon csere alkatrész, akkor szakihoz vinni. Ha tudod mi a hiba, akkor "csak" ki kell cserélni a hibás alkatrészt.
2014. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Esetleg ha csipogásból kitaláltad hol a baj akkor azt az alkatrészt vedd ki, ha már kint van akkor óvatosan takarítsd meg (az sem baj ha a többi alkatrészt is), tedd vissza és próbáld meg még egyszer bekapcsolni.
2014. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!