Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus x5dad laptopom minden...

Asus x5dad laptopom minden előzetes dolog nélkül nem működik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elõtte lett újrarakva, gond nélkül elfutott, csak az akksi nem tetszett neki, mivel már régi volt, nem bírta annyira. Bekapcsolásnál hallható egy kis zúgás, az is nagyon halkan, képernyõn még az asus felirat sem jön be. Szétkaptam, semmi nincs benne leégve, füstölni sem füstölt. Kitisztítottam, úgy sem indul. Feltöltöttem az akksit is, akkor csak a kis piros lámpa villog rajta, ha a töltõn van. Mi lehet a gond?
2014. máj. 31. 12:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve a billentyûzete sem világít, ha külsôt kötök rá azt sem érzékeli, a montorral együtt .
2014. máj. 31. 13:35
 2/2 anonim ***** válasza:

ha aksi nélkül nem indul akkor BGA-s

olyan szakszervízbe vidd, ahol tudnak chipet leforrasztani.

~10 körül van

h a aztmondják h halott az alaplap és új kell bele akkor addig keress olyan helyet ahol nem tudnak BGA-zni amíg nemtalálsz

2014. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!