Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet a samsung galaxy s...

Lipkabarbi kérdése:

Hol lehet a samsung galaxy s telefonoknál beállítani az autómatikus szóköz nagybetű stb?

Figyelt kérdés
légyszíves segítsetek, sehol sem találom

2014. máj. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Beállításokban?

"automatikus szóköz" ilyen biztos, hogy létezik? Egy program honnan tudja, hova kéne szóközt tenni?

2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de sokat segitettel:)) nem biztos hogy igy van benne de a regebbi telefonomba volt ilyen.. tenyleg? nem tudtam hogy a beallitasokba van tudod nem vagyok olyan okos mint te hogy ott keressem.. el ne hidd.. kepzeld be lehet állítani hogy automatikus szokoz nagybetu...inkabb nem irtal volna semmit.
2014. máj. 29. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani, de mégsem tudod... érdekes...

Inkább gondolkozz el azon, amit írtam.

De leírom még egyszer:

Egy program honnan tudja, hogy hova kellene szóközt tenni?


Nekem Windows Phone-os telefonom van, és annál hiszed vagy sem, a Beállításokban lehet beállítani, hogy a mondatvégi írásjelek után nagybetűvel kezdje a következő mondatot. Sőt, van egy olyan is, hogy ha két szóközt nyomok, az elsőt kicseréli pontra, ezzel lezárva az előző mondatot...

2014. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
meg mindig elhiszem hogy a beallitasoknal van hisz miert ne ott lenne csak azon belul nem tudom es ezt akartam kerdezni de nem jutott el az agyadig:) jo de ha nem tudsz segiteni akkor nem kell. Köszönöm valaszaidat!
2014. máj. 29. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
1 napja görcsölsz, annyi idő alatt 20-szor átnézhetted volna a beállításokat... Én legalább próbálom használni az agyam :)
2014. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sőt, próbálok még segíteni, bár...

Nekem (WP8-on) a Beállításokban van egy Billentyűzet nevű almenü... Bármilyen meglepő, abban kell beállítani. De tudom, ehhez használni kéne az agyad...

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg elárulhatnád, milyen az az "szóköz nagybetű", ahelyett, hogy itt bunkózol...
2014. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod? Ennyi, nézz magadba, ember... Válaszolni nem tudsz. Segítek, nem vagy benne partner. Ülj le, egyes!
2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem tudom, mi bajod van velem...

Az első "válasszal" mi a bajod pl.?

Azért írtam kérdőjeleket, mert nem voltam benne biztos, de gondoltam hátha segít... Erre elkezdesz bunkózni... Jah, meg kérdeztem valamit, amit nem tudtam hova tenni, és nem válaszolsz rá...


Nézz tükörbe előbb szerintem...


De mindegy, oldd meg, bocs, hogy segíteni próbáltam.

Szevasz!

2014. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!