Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jelszó beírásnál a caps lock...

Jelszó beírásnál a caps lock billentyű lenyomása után kiugrik a rublikából és újra vissza kell kattintanom, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Mint játékok belépésénél, mint akármilyen oldal belépésénél. Az összes jelszavam tartalmaz nagybetűt és elég hosszú, elég zavaró, hogy vissza kell kattintanom. Csak a laptopomon érzékeltem ezt,m ás gépeken nem. win7-em van.

2013. jún. 22. 13:16
 1/2 anonim válasza:

64bit-es az a Win7?

Találkoztam ilyen problémával, az alaplapi keyboard driver újabb verzióra való frissítése (a laptop saját drivere - a gyártó honlapjáról letöltve) megoldotta a problémát, a Microsoft saját Universal driver-e (amely az Operációs rendszer telepítésekor kerül a gépre) valami oknál fogva a CapsLock lenyomásakor egy Tab billentyű leütést is regisztrál és végre is hajtja azt.

Ez leellenőrizhető: ha a CapsLock lenyomásakor a kurzor-fókusz a beviteli mezőből "kiugrik", de a SHIFT+TAB billentyűkombináció egyszeri lenyomásával újból visszakerül oda, akkor valószínűleg ez a probléma.

2013. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

64 bites, igen. Dell Inspiron n5010 -es gépem van.

Keresgéltem hivatalos honlapon és csak 1 darab driver volt a "Mouse, Keyboard & Input Devices" menüpont alatt és az is csak a touchpad-hoz. Feltettem és az sem javított a problémán. Kb fél éve újra lett rakva és akkor én ott 32 bitest kértem, de már itt elrontották... driverekből is csak 1-2 volt felrakva. A billentyűzeten a felső F billentyűkön a másodlagos parancs nem működik azóta (hangosítás stb). Tudom driver kéne, de akkor sem találtam úgy emlékszem. Esetleg tudnál nekem keresni egy működő drivert, ami megoldaná nekem ezt a 2 problémát?, mert én sajnos kevés vagyok ehhez.

2013. jún. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!